Zpravodaj:

  • Tak jo, vážení, opět jsem změnila design. A tentokrát tu asi zůstane delší dobu, protože se mi líbí. :) Holt mám Danteho ráda.
  • A ještě jedna věc. Mimo knih tu jsou taky herní tipy a triky, co jsem sama z her vyzjistila. A doufám, že vám to pomůže. :)

Robert Asprin - Mýtus pokračuje, aneb Skeeve vrací úder

10. února 2010 v 15:44 | AnnElfwind |  knihy
Tak jo, sice nemáme čtvrtý díl, ale já jsem se již smýřila s tím, že si ho prostě nepřečtu. A proto je tu díl pátý. V tomto díle se Král Rodrik z Posiltského království rozhodne, že si vezme dovolenou a donutí Skeeva, aby ho zastoupil, jenomže se ukáže, že se Rodrik prostě jenom nechce oženit s královnou Bolehlavou z Bezvýchodného království. A aby to bylo ještě horší, Aazh je lstí přinucen vrátit se na svou rodnou dimenzi - Perv. A tak je chudák Skeeve na vše sám.
A pokud si myslíte, že horší touž být nemůže, jstena omylu. Ještě je tu Mafie, která pase po armádě Velkého Jula a po samotném čaroději Skeevovi. Král se ale naštěstí najde, nicméně, problém je Mafie. A tak jim Skeeve nabídne přístup na Bazar na Paklu.
A to by nebyla Mafie, aby nerozjela nějáký špinavý kšeft. A tak začnou nabízet dablům pojištění. Ti to zprvu přijímají, protože jaksi nemají jinou možnsot, ale nakonec požádají o pomoc Skeeva a ten, již i s Aazhem (Kterýmu se povedlo vrátit), Tanandou, Kulíkem, Gusem a drakem Glípem, se pouští do díla. Sabotují krámky a dablové by nebyli dablové, aby se nepoučili. A nakonec se začnou sabotovat sami, protože jim z toho od mafie, u které se předtím pojistili, prší prachy.
Nakonec se mafie dá na sázení a zkrachuje i tam. A dopadne to tak, že Skeeve pracuje na dvou frontách. Jak pro dably, tak pro Mafii a jelikož se rozhodl opustit Posiltské království, kde se vše vyřešilo, nadobro, usazuje se na Pakle na Bazaru.
A pak je tu další malý oříšek, Aazh si myslí, že ho již Skeeve nepotřebuje, ale nakonec se rozhodne s ním zůstat. Ale už ne jako jeho učitel, nýbrž jako jeho partner. A pak tam jsou tajemné zadní dveře v jejich domě, které vedou do nějáké mezidimenze. A co se za nimi skrývá? Tak to bude patrně v dalším díle, takže si budete muset počkat. xD
Ale rozhodně váám doporučuju si to přečíst, protože se u toho krásně pobavíte. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DR OGBODU DR OGBODU | E-mail | 9. března 2014 v 0:52 | Reagovat

Pořiďte si miloval Po návratu (ex). ztracené lásky kouzla, psychické, bylinkář léčitele, jsem pomáhal lidem řešit jejich manželství, vztahy a láska problémy s mocným kouzlem lásky. Musím pokorně říci, že mají velmi vysokou míru úspěšnosti za následujících okolností:
(1) Pořiďte si ztracené milence zpět (ex), chybí jednou
(2) peníze kouzlo
(3) Zachycení srdce člověka, kterého milujeme
(4) HIV AIDS CURE
(5) přerušit vztah a vrátit se do svého milence
(6) Zkontrolujte, pouto lásky mezi vámi a tím, koho milujete silné a nerozbitný
(7) vzít lásku svého života
(8) Jak se dostat podvodník je a chcete obnovit jste ztratili peníze.
(9) Rozvod kouzlo
(10), aby vaše podnikání vzkvétat
11) (prázdnota), pokud hledáte pro dítě
12) Chcete-li být podporovány ve vaší kanceláři.
DR OGBODU
========================================
EMAIL ogbodu.spelltemple@gmail.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.