Zpravodaj:

  • Tak jo, vážení, opět jsem změnila design. A tentokrát tu asi zůstane delší dobu, protože se mi líbí. :) Holt mám Danteho ráda.
  • A ještě jedna věc. Mimo knih tu jsou taky herní tipy a triky, co jsem sama z her vyzjistila. A doufám, že vám to pomůže. :)

Heroes III - nekonečná mapa proti počítači?

24. ledna 2011 v 21:18 | AnnElfwind |  heroes
   Chcete hrát hru proti počítači, ale tak, že budete hrát pořád dál a bojíte se, že bude váš počítačový oponent sebedestruktivní a bude vás pořád napadat? Mám pro vás snadné řešení.
   Zapněte si MapEditor a vytvořte si mapu, kde bude váš protivník oddělen hradbou hor nebo vody. Pokdu chcete mít jistotu, že nebude mít žádnou možnost dostat se k vám, vyberte mu hrad, kde budou jenom tři stupně věže kouzel - Skřetí hrad nebo Bažina.
   Ovšem, pokud chcete, můžete zariskovat a dát mu náhodný hrad. Potom je tu ale možnost, i když nepatrná, že v pátým stupni věže kouzel bude mít let, nebo dimensionální bránu. Ale i tak je nepravděpodobné, že bude dělat bordel, protože k tomu, abyste se naučili kouzlo pátého stupně potřebujete expertní moudrost a ono nejni vždy tak snadné získat schopnosti, které byste rádi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.