Zpravodaj:

  • Tak jo, vážení, opět jsem změnila design. A tentokrát tu asi zůstane delší dobu, protože se mi líbí. :) Holt mám Danteho ráda.
  • A ještě jedna věc. Mimo knih tu jsou taky herní tipy a triky, co jsem sama z her vyzjistila. A doufám, že vám to pomůže. :)

Jakou postavu?

24. ledna 2011 v 21:35 | AnnElfwind |  4story
   Lukostřelec:
   Velice dobrá postava. Jediná, která po jednom stisknutí tlačítka střílí nepřetržitě šípy. Vhodná pro boj zdálky, ale i na blízko. Schopná používat krátké, ale i dlouhé meče. Jak jednoruční, tak obouruční. Velice dobrá volba, když už jste vyšší level. Zprvu se vám sice pozdávat nebude, ale věřte, že je to opravdu dobrá volba.
   Ovšem nedoporučuju používat základní zbraně z obchodů. Mají slabý útok. Raději si najděte vlastní zbraň a vylepšete si ji. Nebo si kupte zbraň už vylepšenou od jiného hráče.
   Dále má lukostřelec tu výhodu, že jako jediný může získat schopnost, kterou když aktivuje, tak pokaždé, když se do něj soupeř netrerí, tak se sám automaticky zraní za určitý počet životů. A tato hodnota s přibývajícím levelem vaší postavy stoupá.

Bojovník:
   Pokud raději rubete do soupeře sekerou, či prostě máte rádi boj zblízka, určitě zvolte bojovníka. Kdykoli totiž dostane zásah, utrpí jen minimální zranění. Můžete buď bojovat se štítem, nebo zvolit obouruční zbraň.

Kněz:
   Jediná postava, která se dovede uzdravit kouzlem a může si zvednout maximální počet životů/many. Na určitou dobu. Jako jediná může kouzlit na ostatní. A také je jediná, kdo se může v něco proměnit. Konkrétně v havrana. Může tedy letět a dostane se i na místa, kam jiní nemohou.
   Ovšem nedokáže se maskovat a pokud je zasažena, ztrácí velký počet životů. Jednotka je ale hodně dobře využitelná pro skupiny hráčů, které se drží pohromadě. A to především pro její schopnost hromadného uzdravení, kdy uzdraví všechny členy skupiny v blízkém okolí.

Stínový běžec:
   Vhodný pro tichý útok, ale snadno zranitelný, enboť jeho kožené brnění není moc kvalitní. A lukostřelba mu taky moc nejde. Jednotka to není špatná, ale nikdy bych ji nedoporučila začínajícímu hráči. Takovým bych spíše doporučila lukostřelce či bojívníka. Ovšem tato jednotka má zase na druhou stranu jako jediná dlouhotrvající neviditelnost, která je omezená jen množstvím many, kterou jednotka má.

Zaříkávač:
   Má schopnost ovládat zvířata - vždy jen jedno. A ta zvířata bojují po jeho boku. Zvířata musí snášet takoé škody, které protivník způsobuje, ale jejich útok je celkem veliký. Oproti tomu útok samotného zaříkávače je až žalostně malý.
   Ovládání zaříkače je celé o dobré kordinaci, vhodné pro pokročilé hráče, kteří už se vyznají.
  
Kouzelník:
   Slabá varianta kněze. Má možná trochu silnější útoky, ale jsou až žalostně podobné knězovým. A ani schopnost uzdravovat nemá. Není to dle mého názoru moc dobrá jednotka. Ale zase, pokud nějáký expertní hráč hledá výzvu, tak proč ne, že... Ovšem musí si uvědomit, že kouzelník vyžaduje expertní schopnosti a dobrou znalost hry.
   Pokud jste tedy začátečníci, rozhodně si tuhle postavu neberte a nedělejte stejnou chybu, jako já, která jsem si naivně kouzelníka vzala...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.