Zpravodaj:

  • Tak jo, vážení, opět jsem změnila design. A tentokrát tu asi zůstane delší dobu, protože se mi líbí. :) Holt mám Danteho ráda.
  • A ještě jedna věc. Mimo knih tu jsou taky herní tipy a triky, co jsem sama z her vyzjistila. A doufám, že vám to pomůže. :)

Kůň

24. ledna 2011 v 21:12 | AnnElfwind |  mount and blade
   Rychlost, nebo větší útok? To záleží na tom, jakou používáte zbraň. Pokud máte rádi luk, tak určitě volte koně rychlejšího. A pokud luk používáte, nezapomeňte si zvyšovat schopnost "Jízdní lukostřelba" kdykoli je to možné. Pokud jste tento typ, doporučuju vám plnokrevníka. Postupem času samozřejmě toho rytířského. Toto uskupení se hodí i pro ty, co používají jednoruční meče a meče bastardy.
   Ovšem pokud máte radši sekery, doporučuji opancéřovaného koně. Jsou odolnější a pro boj muže proti muži rozhodně vhodnější. Takže pokud máte rádi rubačku, volte pancéř.
   Pokud používáte oštěpy a jiné vrhací zbraně, vyzkoušejte lovecké nebo stepní koně. Jsou dobře ovladatelní a rychleji zatáčí, takže jste rychleji naštelovaní pro hod.
   A co ti z vás, kteří používají obouruční meče? No, to je jasná volba ne? Také opancéřovaného koně. Prostě, na boj muže proti muži není nic vhodnějšího. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.