Zpravodaj:

  • Tak jo, vážení, opět jsem změnila design. A tentokrát tu asi zůstane delší dobu, protože se mi líbí. :) Holt mám Danteho ráda.
  • A ještě jedna věc. Mimo knih tu jsou taky herní tipy a triky, co jsem sama z her vyzjistila. A doufám, že vám to pomůže. :)

Obecné

24. ledna 2011 v 21:45 | AnnElfwind |  4story
   Ve hře jsou celkem tři světy. I když zatím jsou spuštěné jen dva a vůbec se neví, jestli ten třetí vůbec někdy spustí. Tento třetí svět by se údajně měl jmenovat Gor a z toho, co vím, by tam měla být poušť.

Derion:
   Jeden ze dvou spuštěných světů. Tento svět je hlavně proty, co chtějí magii, ale i nemagické postavy se zde snadno uchytí. Tento svět je plný zelené a všude jsou takový modré lucerničky. Ale platí to jen pro jeho startovní část. Derion se rozkládá i na nehostiných pláních Nezaku, či mokřadech a ruinách Tiberedu... A mnoha dalších částech...

Valorian:
   Země bojívníků, kde se kouzlům opravdu moc nedaří. POkud to ve Valorianu chcete jako kouzelník někam dotáhnout, musíte být opravdu houževnatí. Nejlépe se zde ale vede bojovníkům.
   NIcméně, startovní město je mírně chaotické. Ano, uznávám, že pokud jste nikdy nehráli za Derion, tak vám to tak nepřijde, ale pokud znáte startovní město Derionu, dáte mi zapravdu.

Válečné oblasti:
   Ve 4Story jsou k nalezení i takzvané Válečné oblasti. Tyto oblasti slouží přimárně k tomu, aby zde obě země vedly válku, i když, je pravdou, že většinou to je tak, že oblast drží buď jedna, nebo druhá strana.
   Sekundární funkcí těchhle oblastí jsou jisté úkoly/questy.
   Obšem tyto questy jsou pěkně nevděčná práce. I když se jedná jenom o ty, co jsou ve Válečných oblastech. Nejhorší to je, když tam je narváno lidmi z opačné země, než jste vy.
   Proto doporučuji co nejdříve a nejrychleji splnit úkoly, které tam máte a pak vypadnout. Nejlepší čas je kolem páté hodiny ranní. To tam skoro nikdo není. Já to tak jednou udělala a vyplatilo se mi to.

Pečetě:
   TY jsou questy, které můžete až do určitého levelu dělat stále znova. Vhodné, když nemáte zrovna žádné questy, co by pohnuly dějovou linkou. Dosáhnete tak potřebného levelu rychleji, než kdybyste jen takna pas blind zabíjeli potvory.
   Ovšem úplně jinou kapitolou jsou pečetě z válečných oblastí. Takovým doporučuju se vyhnout. Protože než je jednonu uděláte, tak vás dvacetkrát zabijou. A kdo vás zabije? Opačná země, než jste vy.
   To je potom lepší dělat trochu déle pečetě pro nižší level a pak rovnou ty, co jsou pro vyšší. Vyhnete se tak pečeťování ve válečné oblasti. Jistě, trvá to trochu dýl, než když to děláté ve válečné oblasti, ale vpodstatě to zabere méně času, protože vás co minutu někdo nezabije.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.