Zpravodaj:

  • Tak jo, vážení, opět jsem změnila design. A tentokrát tu asi zůstane delší dobu, protože se mi líbí. :) Holt mám Danteho ráda.
  • A ještě jedna věc. Mimo knih tu jsou taky herní tipy a triky, co jsem sama z her vyzjistila. A doufám, že vám to pomůže. :)

Obecně o Poslu smrti

24. ledna 2011 v 20:20 | AnnElfwind |  posel smrti
Obal CD
    Jak už jste si mohli přečíst v rozcestníku, tato point and click hra je docela detektivního rázu. Pravdou ovšem je, že takto to vypadá jenom zpočátku. Čím dál hrajete, tím víc se detektivka zvrtává do hororu. A on to opravdu horor je. Holt to tak jenom ze začátku nevypadá.
   Postava, za kterou hrajete, se jmenuje Samuel Gordon a můžete ho vidět na přiloženém obrázku. V celé hře jde vlastně o to, abyste zjistili, kdo stojí za sérií záhadných vražd, u kterých jsou vždy na místě činu nalezeny záhadné symboly.
   Dobré je si dělat poznámky a hru si často ukládat, aby se vám nestalo to, co se často stávalo mně. A to, že jsem neustále umírala a pak jsem musela některé banální úseky hrát znovu a znovu. Ale co jsem opravdu poctivě dělala je, že jsem si psala poznámky. A o ty se s vámi ráda podělím. Asi tam nebude moc poznámek ze začátk hry, ale věřte, že tak od dvou třetin hry mám poznámek dost a dost. Na několik stránek v A4 sešitu mi to vyšlo.
   Mezi poznámky se řadí i některé vhodné nákresy a kódy. Ale vše se dozvíte v následujících článcích. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.