Zpravodaj:

  • Tak jo, vážení, opět jsem změnila design. A tentokrát tu asi zůstane delší dobu, protože se mi líbí. :) Holt mám Danteho ráda.
  • A ještě jedna věc. Mimo knih tu jsou taky herní tipy a triky, co jsem sama z her vyzjistila. A doufám, že vám to pomůže. :)

Poslední komnata

24. ledna 2011 v 20:32 | AnnElfwind |  posel smrti
Závěrečná komnata
    Je to vlastěn oltář z vidění, které následuje po objevení pátého symbolu, které se vyskytují na každém místě vraždy. Objeví se v době, kdy ti všímavější z vás už budou vědět, kdo vrah je. A věřte mi, že to je nemilé překvapení.
   Tady u toho oltáře to všechno skoro skončí. Pokus se dostanete až tam, tak už vás čeká jen závěrečné video, které rozhodně není nic pro slabší povahy.

   Což mi připomíná, že pro vás mám varování. Pokud si Samuela Gordona, hlavní postavu příběhu, oblíbíte, tak nedoporučuju hru dohrávat až do konce. Protože, no, pokud to chcete mermomocí vědět, zamodřete si následující text:

   Samuel Gordon na konci zemře, protože on je ten vrah a jediný způsob, jak zrušit kletbu, která se nad rodem Gordonů vznáší je, že obětuje svůj život.

   Tak, pokud to chcete vědět, výše uvedený text vám to rád sdělí. Pokud se ovšem necháte radši překvapit, vězte, že tak činíte na vlastní nebezpečí. A za případné citové ujmy, či ujmy na zdraví, rozhodně neruším.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.