Zpravodaj:

  • Tak jo, vážení, opět jsem změnila design. A tentokrát tu asi zůstane delší dobu, protože se mi líbí. :) Holt mám Danteho ráda.
  • A ještě jedna věc. Mimo knih tu jsou taky herní tipy a triky, co jsem sama z her vyzjistila. A doufám, že vám to pomůže. :)

Vlk a důlní šachty

24. ledna 2011 v 20:47 | AnnElfwind |  posel smrti
Znamení zvěrokruhu
    Než se pustím do objasňování té vlčí věci, ráda bych vám sem dala tato znamení zvěrokruhu. Nejsem si už jistá, k čemu tam byla potřeba, ale zároveń věřím tomu, že k něčemu potřeba určitě byly. Protože jinak bych si je nekreslila.

   A samotný vlk. V jedné části hry se pohybujete v důlních šachtách. Potom z nich máte vyjít ven. Jenže, je tam mříž. V tomto místě si hru uložte, protože se může stát, že byste to mohli pokazit a pak byste to museli hrát znova.
   Máte uloženo? Dobře, tak jedeme dál. Nyní prozkoumejte mříž. Udělejte to dřív, než na ni vystřelíte. A prozkoumejte hlavně zámek. Protože jinak to nebude fungovat. A i tak to možná fungovat nebude. Pokud jste zámek prohlédli, vemte pistoli a vystřelte na něj. Pokud se vám to nepovede napoprvé, nestřílejte podruhé, nýbrž si hru nahrajte z uložené pozice a zkuste to znovu. Opakujte tak dlouho, dokud nerozstřelíte mříž a zámek hned napoprvé.
   Protože pokud byste na mříž vyplítvali oba dva náboje, jste lidově řečeno v prdeli. Neboli Game Over. Protože venku čeká vlk a jediné, co na něj platí, je právě pistole. Proto si musíte nechat ten druhý náboj. Abyste byli schopni přežít a pokračovat ve hře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.