Zpravodaj:

  • Tak jo, vážení, opět jsem změnila design. A tentokrát tu asi zůstane delší dobu, protože se mi líbí. :) Holt mám Danteho ráda.
  • A ještě jedna věc. Mimo knih tu jsou taky herní tipy a triky, co jsem sama z her vyzjistila. A doufám, že vám to pomůže. :)

Závěrečný labyrinth

24. ledna 2011 v 20:41 | AnnElfwind |  posel smrti
Mapa závěrečného labyrinthu
    Toto je technický nákres labyrinthu, kterým budete muset projít, abyste se dostali do závěrečné poslední komnaty a na konec hry. Dám vám k němu pár rad.
  1.    Na mapě jsou vyznačeny dva otvory ve zdi. Rozhodně tam nesahejte. Pokud tak uděláte, Samuelovi projete hlavou bodec a bude to Game over.
  2.    V horní části labyrinthu jsou vyznačené dvě komory, které z něj ústí pryč. Ta levá je místo, kam musíte umístit tu kouli, o které jsem mluvila v jednom z předchozích článků. To druhé jsou schody, ale jsou za dveřma a otevřou se až poté, co labyrint vyřešíte.
  3.    Medailonek. Vidíte, že tak je označeno jedno místo na mapě. Tam najdete věc, která vážně vypadá jako medailonek. A tím se dají otevřít dveře, které vedou do části, kam se má umístit výše zmíněná koule.
  4.    Dále tam můžete vidět nápis propast. Tam raději ze začátku vůbec nechoďte. Později ji budete schopni zavřít helmou a mečem.
  5.    Na stěnách vidíte nakreslené takové kuličky. Symbolizují místa, kde mají být rozsvícená světla. Ony jsou klíčovým faktorem k překonání tohoto labyrinthu.
   Doufám, že vám to pomůže. Koneckonců, píšu to pro vás. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.