Zpravodaj:

  • Tak jo, vážení, opět jsem změnila design. A tentokrát tu asi zůstane delší dobu, protože se mi líbí. :) Holt mám Danteho ráda.
  • A ještě jedna věc. Mimo knih tu jsou taky herní tipy a triky, co jsem sama z her vyzjistila. A doufám, že vám to pomůže. :)

dosovské hry

Heretic

24. ledna 2011 v 17:14 | AnnElfwind
Heretic - úvodní image
    Heretic je hra hodně podobná hrám Doom I a II a také hře Wolfenstein 3D. Nevím, jestli zrovna tu třetí z nich znáte, je poměrně stará. Napíšu vám sem cheaty. Myslím, že vám určitě přijdou vhod. :)
  
QUICKEN
NESMRTELNOST
RAMBO
VŠECHNY ZBRANĚ + MUNICE
SKEL
VŠECHNY KLÍČE
KITTY
PROCHÁZENÍ ZDÍ
PONCE
PLNÁ ENERGIE
MASSACRE
ZABIJE VŠECHNY NEPŘÁTELE
COCKADOODLEPOO
PŘEMĚNA V KUŘE
IDDQD
SMRT SEBE SAMA
IDKFA
ŽÁDNÉ ZBRANĚ U SEBE
   
   Pokud vám hry tohoto tipu nedělají dobře a dělá se vám u nich špatně, ale přesto je chcete hrát, doporučuju hrát s nesmrtelností. Je to pak méně stresující. A u většiny případů nesmrtelnost pomůže a můžete klidně hrát, aniž by se vám dělalo špatně.

Vlak

24. ledna 2011 v 17:01 | AnnElfwind
Vlak - úvodní obrazovka
    Nevím, jestli známá, ale určitě zábavná starší hra s názvem Vlak. Jezdíte s vláčkem a sbíráte všechno, co tam je. Ovšem nesmíte vláčkem narazit do zdi, nebo do sebe samých. Věřím, že všichni z vás, co jste tuhle hru někdy hráli, jste se dostali minimálně do levelu s heslem HOROR.
   Ti lepší z vás se možná dostali i do levelu s heslem ZARAZ. A co dál? Nejde vám to přehrát? Tak tady máte menší pomůcku. Zde naleznete hesla ke všem levelům. Ke všem dostupným levelům. :)
GOLEM
MOUSE
JEANS
BIENE
BUNNY
KRONE
DREAM
METAL
KATZE
FOTON
MYDLO
IDEAL
MIKRO
HYDRO
QUACK
LEDEN
ILUZE
SENZA
FAUNA
HAFIX
STROP
SAINT
GALAX
ULTRA
DIZZY
LILIE
BELLS
STONE
TODAY
STARK
RYBKA
TROJA
SLAVE
HOROR
ZARAZ
KLAUN
EMOCE
FORTE
RETAL
DUKEN
BRAUN
BASTL
LUCIE
CLOCK
STORY
WHITE
ISLAM
NATUR
HOMER

    Věřím, že vám to aspoň trochu pomůže. :)
 
 

Reklama