Zpravodaj:

  • Tak jo, vážení, opět jsem změnila design. A tentokrát tu asi zůstane delší dobu, protože se mi líbí. :) Holt mám Danteho ráda.
  • A ještě jedna věc. Mimo knih tu jsou taky herní tipy a triky, co jsem sama z her vyzjistila. A doufám, že vám to pomůže. :)

herni-tipy

Herní tipy

24. ledna 2011 v 16:52 | AnnElfwind
Dosovské hry - Starší hry, které jsou známé hlavně starší generaci. Většinou jste je mohli vidět na počítačích s operačním systémem windows 95. Ovšem, některé z nich můžete vidět i dnes.

Chronicles of Mystery - Poind and click hra. Vaším úkolem je vyřešit vraždu strýčka a Vatikánskou záhadu týkající se templářů.

Malý faraon - Opět Point and click hra. Ankh byl proklet Osirisem a jediný způsob, jak se kletby zbavit, je vydat se do samotného Egyptského podsvětí.

Posel smrti - Point and click hra, kde musíte odhalit kdo stojí za sérií záhadných vražd. Dám vám malou nápovědu - není to zahradník. :)

Mound&Blade - Adventura, ve které začínáte jenom s koněm a základní výbavou. Vaším úkolem je přidat se k jednomu z pěti království a dobýt svět. Během hry postupujete stále výše a ve výsledku se možná můžete stát i samotným králem.

Devil May Cry - Akční adventura, kde v roli Nera a Danteho musíte spasit svět a zastavit zlého spasitele a jeho lordstvo biskupa, který stojí za celou šarádou. Pomáhat vám budou vaše věrné zbraně, které si budete moci vylepšit v průběhu hry. Pokud jste dobří, získáte maximální úroveň.

Heroes - Kdo by neznal Heroes. Klasická mapová hra, kde je vaším cílem zdevastovat soupeře a zabrat si celou mapu pro sebe. Již vyšlo několik dílů. Ovšem dovoluji si poznamenat, že novější nemusí znamenat vždy lepší. Protože není nad starej dobrej Heroes III.

Locomotion - Stavíte transport impérium a snažíte se, aby všichni vaši protivníci zbankrotovali. Není nic jednodužšího, než postavit ty správné koleje na správném místě.

4Story - Online RPG hra, která ovšem vyžaduje instalaci klienta na váš počítač. Vše je však zdarma a jediné, co potřebujete, je trocha místa na disku, fungující internet a pevné nervy ve chvílích, kdy vás vaši protivníci budou dohánět k šílenství.

DragonFable - Online RPG 2D hra, která se hraje ve stylu point and click her. Ovšem je akčnější a co je nejlepší, neustále se vyvíjí a vývojáři přidávají skoro pravidelně nové eventy a možnosti.
 
 

Reklama