Zpravodaj:

  • Tak jo, vážení, opět jsem změnila design. A tentokrát tu asi zůstane delší dobu, protože se mi líbí. :) Holt mám Danteho ráda.
  • A ještě jedna věc. Mimo knih tu jsou taky herní tipy a triky, co jsem sama z her vyzjistila. A doufám, že vám to pomůže. :)

heroes

Heroes III - nekonečná mapa proti počítači?

24. ledna 2011 v 21:18 | AnnElfwind
   Chcete hrát hru proti počítači, ale tak, že budete hrát pořád dál a bojíte se, že bude váš počítačový oponent sebedestruktivní a bude vás pořád napadat? Mám pro vás snadné řešení.
   Zapněte si MapEditor a vytvořte si mapu, kde bude váš protivník oddělen hradbou hor nebo vody. Pokdu chcete mít jistotu, že nebude mít žádnou možnost dostat se k vám, vyberte mu hrad, kde budou jenom tři stupně věže kouzel - Skřetí hrad nebo Bažina.
   Ovšem, pokud chcete, můžete zariskovat a dát mu náhodný hrad. Potom je tu ale možnost, i když nepatrná, že v pátým stupni věže kouzel bude mít let, nebo dimensionální bránu. Ale i tak je nepravděpodobné, že bude dělat bordel, protože k tomu, abyste se naučili kouzlo pátého stupně potřebujete expertní moudrost a ono nejni vždy tak snadné získat schopnosti, které byste rádi.
 
 

Reklama