Zpravodaj:

  • Tak jo, vážení, opět jsem změnila design. A tentokrát tu asi zůstane delší dobu, protože se mi líbí. :) Holt mám Danteho ráda.
  • A ještě jedna věc. Mimo knih tu jsou taky herní tipy a triky, co jsem sama z her vyzjistila. A doufám, že vám to pomůže. :)

locomotion

Souboj s počítačem, kde je nemožné prohrát

24. ledna 2011 v 21:24 | AnnElfwind
   Chtěli byste takto hrát? Lehkáž pomoc. Zapnite si hru potom mapeditor, nebo jak se to jmenuje. Vytvořte si mapu podle svých představ. Já doporučuju ostrov a potom ještě jeden menší, kde bude město. Na větší z ostrovů dejte takové továrny, jaké chcete. Já osobně doporučuju Steel work, Coal mine, Iron Ore mine a Factory. Ale samozřejmě si tam můžete dát úplně jiné.
   Než mapu uložíte, nastavte si příslušný počet protivníku a nechte je začít až po 240 měsících hry. Zároveň jim zakažte vlaky a všechno ostatní, co nechcete, aby používali. Doporučuju jim zakázat ještě tramvaje a autobusy. Popř. lodě. Ty tam občas taky dokážou nadělat pěknou paseku.
   Ještě si tam zaškrtněte "allow new companies to start during game" či to tam bude něják podobně. Neob to tam bude česky. Ale smysl bude pořád stejný. Teprve potom hru uložte. A samozřejmě pojmenujte. Vraťte se do hlavní nabídky, najděte si vaši mapu a začněte hrát.

   Samo, že ta mapa nemusí vypadat tak, jak popisuju. Například tam vůbec žádná voda být nemusí, nebo to může být třeba pět ostrovů, to je na vás. J8 vám jenom řekla, jak to dělám já a co je už osvědčený způsob. :)
 
 

Reklama